Kurumsal
Teknik Beton

1998 yılında kurulan TEKNİK BETON, bölgesinin önde gelen şirketler arasında yer almakta ve sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Şirketimiz; madencilik ve hazır beton sektöründe faaliyet göstermektedir.

Şirketimizin arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkeze alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Şirket, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmektedir.

Şirketimiz, 50 üzerindeki çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Şirket, markalarının değerini sadece sektöründe değil, Türkiye ölçeğinde de yükseltmeyi hedeflemektedir. Şirket, özellikle inşaat sektöründe lider olma vizyonu ortaya koymaktadır.

Şirketimiz, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda sektör bazında saygın markalar yaratarak, madencilikte, inşaatta ve hazır beton alanında, büyük şirketlerle sağladığı sinerji de bu sürece çok önemli katkılarda bulunmaktadır. Şirketimiz, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, sektör bazındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer alma istek ve arzusundadır.

Günümüz dünyasında toplumun refah düzeyinin geliştirilmesi ve gelişimin ekonomik, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilir kılınması için bireylere olduğu kadar kurumlara da önemli sorumluluklar düşmektedir. Şirketimiz, kurumsal sorumluluklarının bilincinde çalışarak, bu bakış açısını iş yapış modellerine ve iş ortamına da yayarak değer katmayı hedeflemektedir.

Ekonomik kalkınmaya sağladığı direkt katkının yanı sıra, Şirket, istihdama da önemli katkılar sağlamaktadır. Şirketimiz, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, operasyonlarını gerçekleştirirken iş ortaklarının kendisinden beklentilerini dikkate almakta ve karşılıklı diyalog anlayışı ve geri bildirim mekanizmaları ile beklentileri en üst düzeyde karşılamaya çalışmaktadır. Bu iş ortakları içinde birinci öncelikli Şirket çalışanlarındır; Şirket, gerçek sermayenin insan kaynağı olduğuna inanmaktadır.

İklim değişikliği ve giderek tükenen kaynakların dünyamızı tehdit ettiğinin bilinci ile hareket eden Şirketimiz, olumsuz çevresel etkilerini en aza indirmek için tüm iş yapış biçimlerini sürekli gözden geçirmekte ve yenilemektedir. Enerji verimliliği, su ve atık yönetimini öncelikli çevresel alanları arasında görenŞirketimiz, aynı zamanda sorumlu bir şirket olarak, iş ortakları nezdinde de çevresel ve sosyal alanda farkındalığını arttırmaya gayret etmektedir.   

Tanıtım Filmi

servicebox

Misyonumuz

Güvenilir hazır beton sektöründe çözüm sunan firmamız, müşterilerimize kaliteyi ve yenilikleri temin etmektedir.

servicebox

Vizyonumuz

Gerçekleştirdiği hizmetlerde kaliteden ödün vermeyen Teknik Beton, dürüst çalışma prensiplerini benimsemiştir.

servicebox

Değerlerimiz

Önce Güvenlik, Çalışkanlık, Yenilikçilik, Güvenilirlik, Müşteri Odaklılık, Çevreye Duyarlılık